Hakkimizda

Biz Kimiz?

Sektörde 20 yılı aşkın süredir var olduğumuz, edindiğimiz bu tecrübeleri sizlerle paylaşmak üzere kurduğumuz şirketimiz ve web adresimiz tarafınıza yardımcı olmak adına varlığımızın devamlılığını sağlayacaktır.

Yaşam şartlarımızdaki yoğunluğumuz nedeniyle mağaza mağaza ürün bakmaya zamanı olmayan tüketicilerimiz için ihtiyaç duydukları her türlü bilgi ve görseli internet adresimize ekledik.

Burada cevabını almak isteyeceğiniz tüm ayrıntıyı göreceksiniz.

Bünyemizde; konutlarda , yaşam merkezlerinde, iş yerlerinde, otellerde, her türlü projelerinizde de uygulayabileceğiniz ev & ofis tipi yangın kapı modelleri ve ekipmanları mevcuttur.

Yangın Kapılarımız; 120 dk. yangın dayanımlı ve TSEK sertifikasına sahiptir.

Tarafımızdan isteyeceğiniz özelliklere uygun nitelikte üretim yapmakla birlikte stoklarımızda standart özellikte ürünler bulunacaktır.

Can ve mal güvenliğinizi ilke edindiğimiz kuruluşumuzda sizlere yardımcı olmayı ve bulunduğunuz yerde En Güvenli Kapımızın takılmış olmasını dileriz.

Yorumlar

Kayador Çelik Kapı, kendi ürettiği kapılar dışında isteğimize göre de özel üretim yapması bizi çok mutlu etti!

Fatih Arslan

Aylık yüksek kapasiteli üretim yapmaları haricinde firma kaynaklu deformelerin firma tarafından onarılması ve karşılanması Kayador Çelik Kapıyı seçmemizde bizi pişman etmedi!

Altay Sarıçam

Neden Kayador Çelik Kapı?

Çünkü Kayador ne istediğinizi iyi biliyor!